Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Technolog (Nr ref.: T/MMI)

Miejsce pracy: Mielec

Obowiązki:

  • rozwój technologii procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie bieżacego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji technologicznych,
  • tworzenie schematów związanych z przepływem materiałów oraz procesami produkcyjnymi,
  • ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie planu kontroli,
  • nadzór nad parametrami maszyn i urządzeń,
  • analiza problemów związanych z produkcją.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Technolog,
  • znajomość nowoczesnych technologii oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętnosć pracy z dokumentacją technologiczną,
  • znajomość metod i technik stosowanych w zarządzaniu produkcją (Lean Manufacturing, Kaban, Kaizen, Six Sigma),
  • mile widziana obsługa programów komputerowych tj.: AutoCad, Solid Works, Solid Edge.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne stanowisko pozwalające na rozwój zawodowy oraz nabywanie nowych kompetencji,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • szeroki pakiet szkoleń i programów rozwojowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.