Technolog Montażu

SPRING PROFESSIONAL

Kutno , łódzkie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Kutno

Technolog Montażu jest odpowiedzialny za monitorowanie, inicjowanie usprawnień i wdrażanie procesów optymalizacyjnych w obszarze montażu w zakładzie produkcyjnym zajmującym się produkcją maszyn.

Zakres zadań:
- Monitorowanie procesów montażu w celu zapewnienia adekwatnej ciągłości produkcji i wysokiej jakości finalnych produktów;
- Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach montażu w zakresie poprawy jakości, wzrostu wydajności linii, redukcji kosztów i strat;
- Opracowanie technologii montażu dla nowo wdrażanych produktów;
- Udział w projektach z obszaru standaryzacji i normowania czasu pracy realizowanych w obrębie działu montażu;
- Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną i montażową;
- Zapewnienie technicznego wsparcia i szkoleń dla pracowników montażowych.

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze technologii procesu, z uwzględnieniem technologii montażu;
- Wykształcenie wyższe, techniczne;
- Min. dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (używany do codziennej komunikacji);
- Proaktywność i inicjatywa w działaniu oraz orientacja na optymalizacje procesów;
- Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne i rozwiązywania problemów;
- Umiejętności współpracy i rozbudowane kompetencje komunikacyjne;

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, w zakładzie produkcyjnym ulokowanym w północnej części woj. łódzkiego;
- Realną możliwość rozwoju zawodowego;
- Bardzo dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.