Technolog - łatwa praca, wysokie zarobki.

IZOLER Sp. z.o.o.Sp.k.

Stargard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Izoler działająca w branży izolacji przemysłowych, poszukuje pracownika na stanowisko - Technolog.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

- negocjowalne wynagrodzenie ( od 3 000 zł netto )

- umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

- nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji

- bogaty pakiet szkoleń

- premie uznaniowe

- bezpłatny transport do pracy

- pracę w przyjaznej atmosferze

Zadania jakie na Ciebie czekają to:

- wykonywanie pomiarów w terenie

- projektowanie i nadzór nad produkcją materacy termoizolacyjnych

- koordynowanie procesu wysyłki towaru

Wymagania

Idealnie odnajdziesz się w naszym zespole jeśli:

- program AutoCAD nie kryje przed Tobą tajemnic

- masz wykształcenie techniczne

Mile widziana będzie umiejętność obsługi programu INVENTOR.

Aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu:)

Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu - 531 - 231 - 508 :)

Prezentacja firmy

Firma Izoler działa na rynku 25 lat. Od początku swojej działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta