Opis stanowiska pracy

Stanowisko techniczne w laboratorium biologii molekularnej i histopatologii.

Wykonywanie podstawowych czynności laboratoryjnych. Przygotowywanie odczynników, przygotowywanie stanowisk laboratoryjnych do pracy i utrzymywanie ich w czystości. Numerowanie i archiwizacja próbek. Izolacja DNA, Elektroforeza, PCR, Sekwencjonowanie, NGS.

Wymagania

Minimalne wykształcenie: mgr z biologii, biotechnologii, biochemii lub nauki pokrewne.
Minimalne doświadczenie: 6 miesięcy pracy w laboratorium.
j. angielski: min. poziom B1.

Prezentacja firmy

Oncogene Diagnostics sp. z o.o. została założona w 2010 roku przez praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia