Technolog - konstruktor

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- konstruowanie stelaży do mebli tapicerowanych
- wykonywanie, opracowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej
- wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
- współudział w wykonywaniu wzorów i prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, wzorów oraz partii zerowych wyrobów
- optymalizacja procesów produkcji oraz produktów na etapie tworzenia dokumentacji
- tworzenie rozkrojów CNC
- rysowanie okuć, stopek, podzespołów
- rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- bardzo dobra znajomość programów Autodesk Inventor oraz Autodesk Autocad,
- znajomość pakietu MS Office,
- analityczny umysł,
- wyobraźnia przestrzenna.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji