Opis stanowiska pracy

Pabianicka Fabryka Narzędzi „PAFANA” S.A. uznany producent narzędzi do obróbki metali, z 72 - letnią tradycją i doświadczeniem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Technolog - Konstruktor

Miejsce pracy: Pabianice, woj. Łódzkie

Obowiązki:

  • opracowanie i wykonanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej ,
  • nadzorowanie prac wdrożeniowych nowych wyrobów ,
  • optymalizacja procesów technologicznych ,
  • zapewnienie poprawnego pod względem jakości i wydajności przebiegu podległych procesów ,
  • nadzór nad tworzoną dokumentacją technologiczno – konstrukcyjną ,
  • współpraca z innymi działami w tym z wydziałem produkcyjnym .

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe o profilu technicznym (obrabiarki, narzędzia skrawające) ,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (programów Ms. Office , oprogramowania CAD/CAM) ,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja własnej pracy ,
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie w piśmie i mowie ,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży narzędzi do obróbki skrawaniem .

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat ,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności ,
  • pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowany pakiet medyczny) ,
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych .

Prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojejofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz.U. z 26.06.2014r. , poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoichdanych i ich poprawiania „

Prezentacja firmy

W 2017 roku firma obchodzi 72 rocznicę powstania, dlatego z dumą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji