Opis stanowiska pracy

1. Technolog – konstruktor
Wykształcenie: wyższe - technologia polimerów, tworzyw sztucznych
Doświadczenie: technologia i produkcja tworzyw sztucznych, elastomerów
Kompetencje: wiedza z branży tworzyw sztucznych (preferowane elastomery poliuretanowe), modelowanie w CAD, znajomość systemów technicznego projektowania produktu (ERP, TPP), podstawowa wiedza zagadnień mechanicznych, znajomość rysunku technicznego
Znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
- nadzór i optymalizacja procesów technologicznych, wsparcie produkcji
- wdrażanie nowych technologii
- projektowanie modeli 3D i przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej wprowadzanych produktów
- kosztorysowanie produktów dla celów ofertowych

Cechy osobowości: praca w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na zmiany

Prezentacja firmy

Gasket sp. z o.o. jest rodzinną firmą z wieloletnim doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis