Technolog/konstruktor oprzyrządowania branży kolejowej

Kuca Sp. z o.o.

Stargard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku polegać będzie na:

  • tworzenie dokumentacji 2D na podstawie modeli 3D w programie PTC Creo Parametric,
  • tworzenie modeli 3D wyrobów oraz oprzyrządowania produkcyjnego,
  • przygotowywanie procesów technologicznych,
  • monitorowanie przeprowadzanych procesów technologicznych,
  • projektowanie narzędzi do optymalizacji procesów produkcji,
  • nadzorowanie wdrożenia i optymalizacji procesów produkcji,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programu 3D CAD,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii,
  • znajomość podstaw obróbki skrawaniem,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • obsługa komputera na poziomie dobrym,
  • samodzielność, komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte na stałej pensji,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb,
  • ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Prezentacja firmy

Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji