TECHNOLOG - KONSTRUKTOR (K/M)

ST 3 OFFSHORE Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Osoba uczestnicząca w procesie planowania i opracowywania technologii wykonania konstrukcji offshore.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Projektowanie oprzyrządowań niezbędnych do realizacji projektów.
  • Udział w dostosowaniu aktualnych projektów do możliwości wykonawczych parku maszynowego.
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej dla potrzeb produkcji elementów wykonywanych na maszynach CNC.
  • Wykonywanie programów sterujących praca maszyn CNC.
  • Optymalizacja programów CNC pod kątem wykorzystania materiału i dokładności wykonania elementów.
  • Kontrola procesu cięcia pod katem parametrów technicznych.
  • Współpraca przy kalkulacji kosztów elementów wykonywanych na maszynach CNC.

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe związane z wykonywaniem programów do sterowania maszyn CNC.
  • Wiedza związana z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych.
  • Znajomość metod i technik produkcji.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny ( w tym prywatna opieka medyczna).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
ST³ Offshore
to szczeciński, innowacyjny dostawca stalowych fundamentów na potrzeby rozwijającej się morskiej energetyki wiatrowej.

Nasza fabryka jest jedną z najnowocześniejszych w Europie. Wykorzystujemy najnowsze technologie produkcji seryjnej. Wyróżnia nas własny dział inżynierii i projektowania, wysoki poziom automatyzacji i unikalne technologie spawalnicze.

Zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.