Technolog Konstrukcji Metalowych

Beetsma Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

TECHNOLOG KONSTRUKCJI STALOWYCH

Lokalizacja: Mikołów

  • kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa,
  • opracowanie dokumentacji materiałowo-technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • bieżący nadzór nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych,
  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności,
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań,
  • dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie wykonywania konstrukcji stalowych,
  • stały kontakt i współpraca z instytucjami dozorującymi.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • znajomość programu Solid Works, Catia, CAD 3D i 2D
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • dyscyplina
  • doświadczenie zawodowe 5 lat

Oferujemy

  • 3 miesięczny okres próbny na podstawie umowy o pracę, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stałe godziny pracy 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku
  • stawkę do 5000 brutto miesięcznie + premie

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne