Partner Systems

Technolog / kierownik produkcji

Od: Partner Systems
Miejsce pracy: CZŁUCHÓW k. Chojnice, Szczecinek

Zadania:

  • Opracowywanie przewodników produkcyjnych
  • Udział we wdrożeniu nowego produktu
  • Współpraca z Działem Planowania Produkcji
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu weryfikacji możliwości produkcyjnych
  • Przeprowadzanie całościowej wyceny nowego produktu zgodnie z zamówieniem
  • Opracowywanie wyceny z uwzględnieniem czasu, operacji, kosztów materiałów niezbędnych do produkcji, części zamiennych oraz procesów zewnętrznych
  • Sporządzanie kalkulacji i wycen produktów nowych i zmodyfikowanych
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( w godzinach 7-15 )
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet socjalny

Wymagania:

  • Znajomość programu Inventor - poziom zaawansowany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze związanym z technologią, inżynierią procesu
  • Znajomość kalkulacji kosztów wykonania- w tym kosztów zakupu materiałów
  • Znajomość procesów plastycznej i mechanicznej obróbki metalu
  • Umiejętność opracowania procesów technologicznych realizacji zamówień

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV (opisane nazwiskiem i imieniem) za pośrednictwem przycisku Aplikuj lub w siedzibie firmy w Człuchowie przy ul. Jerzego z Dąbrowy 5D.