Technolog Elektryk

Inpost SA

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą kurierską i niezależnym operatorem pocztowym, a będąc częścią Grupy Kapitałowej Integerpl realizujemy innowacyjne projekty w logistyce i branży e-commerce. Naszą flagową usługę - Paczkomaty® InPost - poznali i pokochali nie tylko Polacy, ale także miliony użytkowników w ponad 20 krajach świata.

Stanowisko

Opis stanowiska

Odpowiadając na naszą ofertę możesz dołączyć do grona pasjonatów, pracujących z niszowym produktem w dogodnych warunkach do rozwoju.

Hala produkcyjna jest zarządzana zgodnie z zasadami lean manufacturing, kanban. Pracując z nami będziesz miał realny wpływ kreowanie procesów w obszarze elektrycznym.

Co robi Technolog Elektryk?

  • projektuje proces technologiczny i montażowy Paczkomatów w zakresie elektryki
  • tworzy i modyfikuje dokumentacje i instrukcje produkcyjne,
  • wdraża nowe projekty i rozwiązania produkcyjne,
  • sprawdza dokumentacje elektryczną i listy materiałowe,
  • współpracuje z Działem Badań i Rozwoju oraz klientami w zakresie technicznym,
  • optymalizuje oraz utrzymuje ciągłość procesu produkcyjnego

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (min. średnie)
  • dobrej znajomości programów typu CAD
  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej
  • solidnej wiedzy z obszaru elektryki i umiejętności wykorzystania jej w praktyce
  • znajomości języka angielskiego min. B2
  • znajomości MS Office

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP typu E i D do 1kV
  • znajomość metod i narzędzi Lean Manufacturing

W zamian oferujemy:

  • współpracę przy tworzeniu znanego i lubianego w świecie produktu
  • pracę w warunkach swobody i kreatywności koncepcyjnej
  • zadbamy o Twoją równowagę między pracą, a życiem prywatnym - nie będziesz pracował w weekendy, święta ani w nadgodzinach!
  • zapewnimy Ci benefity pracownicze i atrakcyjne wynagrodzenie
  • a przy tym wszystkim nie będziesz się nudzić ;-)

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Integer.pl SA jest jedną z najskuteczniejszych firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Energetyka