Technolog Elektryk

Newag S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• tworzenie i walidacja dokumentacji elektrycznej
• tworzenie w systemie ERP struktury materiałowej (BOM)
• nadzór nad prawidłowością procesu produkcji
• eliminowanie niezgodności pojawiających się w procesie produkcji

Pracodawca oferuje :

• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w innowacyjnych projektach
• ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym dynamicznym zespole
• kurs języka angielskiego
• system premiowy

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, mechatronika
• solidna wiedza z obszaru elektryki, mile widziana wiedza z zakresu energoelektroniki
• umiejętność obsługi komputera
• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej
• zdolność pracy pod presją czasu
• sumienność i dokładność w działaniach

Prezentacja firmy

Grupa NEWAG S.A. jest pro­du­cen­tem wyso­kiej jako­ści, kon­ku­re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji