Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

TECHNOLOG DS. WYCEN

Miejsce pracy: Mielec

Aktualnie dla naszego Klienta – Firmy branży grzewczej poszukujemy kandydatów chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Zadania:

  • Współpraca z klientami w zakresie zapytań ofertowych i proponowania rozwiązań technicznych;
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu weryfikacji możliwości produkcyjnych;
  • Sporządzanie kalkulacji i wycen produktów nowych i zmodyfikowanych;
  • Zamawianie materiałów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze związanym z technologią, inżynierią procesu;
  • Znajomość kalkulacji kosztów wykonania – w tym kosztów zakupów materiałowych:
  • Umiejętność ofertowania i negocjacji z klientami;
  • Umiejętność opracowywania procesów technologicznych realizacji zamówień;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Bardzo dobra znajomość programów: Excel, AUTOCAD
  • KomunikatywnośćUmiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.