Technolog ds. montażu

Newag S.A.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

NEWAG Gli­wice S.A. to pro­du­cent plat­form loko­mo­tyw: sze­ścio­osio­wego Dra­gona i czte­ro­osio­wego Griffina.

Spółka spe­cja­li­zuje się rów­nież w napra­wach okre­so­wych loko­mo­tyw elek­trycz­nych, moder­ni­za­cji loko­mo­tyw elek­trycz­nych wszyst­kich serii oraz elek­trycz­nych zespo­łów trak­cyj­nych, napra­wie i moder­ni­za­cji pod­ze­spo­łów pojaz­dów szynowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG DS. MONTAŻU

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie technologii montażu, instrukcji technologicznych,
  • Normowanie czasu pracy (określanie referencji czasowych, ewentualny chronometraż),
  • Optymalizacja procesów technologicznych,
  • Opracowywanie kart materiałowych,
  • Proponowanie zmian konstrukcyjnych.

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku technologa lub w dziale produkcji,

• Znajomość metod montażowych w zakresie połączeń śrubowych,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Wykształcenie wyższe techniczne,

• Umiejętność obsługi komputera i środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel, Word),

• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

• Mile widziana znajomość programów do projektowania (AutoCAD lub pochodne) w podstawowym zakresie,

• Mile widziana znajomość montażu pneumatycznego.

Prezentacja firmy

Grupa NEWAG S.A. jest pro­du­cen­tem wyso­kiej jako­ści, kon­ku­re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria