Opis stanowiska pracy

Frise sp. z o.o
ul. Piłsudskiego 93a, 05-091 Ząbki zatrudni na stanowisku technolog drewna- konstruktor.
Opis stanowiska.
Projektowanie mebli na zamówienie,
Kalkulacja kosztów wytworzenia,
Przygotowanie ofert handlowych
Wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej,
Nadzór i kontrola nad przebiegiem procesu technologicznego zamówień,
koordynowanie procesu realizacji zamówienia i relacji z klientami,
Obsługa klienta,
Udział w działaniach handlowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe: inż. Technologii drewna
Bardzo dobra znajomość programu AutoCad (preferowana znajomość dodatkowych programów graficznych), doskonała znajomość pakietu MS Office
znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki materiałów drewnopochodnych
inicjatywa oraz zaangażowanie,
Samodzielność i konsekwencja w działaniu
Umiejętności w zakresie obsługi Klienta z orientacją na wyniki i utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

znajomość j. angielskiego w tym terminologii technicznej
znajomość branży meblarskiej,
miejsce zamieszkania okolice Ząbek pod Warszawą

Prezentacja firmy

„FRISE” – to polska marka obecna rynku od 22 lat, oferująca meble... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji