Technolog bez doświadczenia (geologia, górnictwo)

Gi Group Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Jelenia Góra

ZADANIA:

  • Opracowywanie, archiwizacja oraz nadzór dotyczący dokumentacji laboratoryjnej;
  • Sporządzanie kart technologicznych, ustalanie składu mas do produkcji granulatu;
  • Wyznaczanie oraz kontrola parametrów produkcyjnych;
  • Badania dla nowych składów mas, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych surowców do produkcji granulatu;
  • Wyznaczanie oraz kontrola parametrów surowców do produkcji granulatu oraz półproduktu w postaci granulatu;
  • Wykonywanie bieżących badań w celu usprawnienia pracy w laboratorium mas.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (geologia, górnictwo, chemia)
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność;
  • Motywacja do pracy.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.