Opis stanowiska pracy

- tworzenie koncepcji oraz wdrażanie rozwiązań systemów automatyki i robotyki
- współtworzenie dokumentacji technicznej z zakresu automatyki i robotyki
- nadzór nad procesem produkcji oraz istniejącymi systemami w obszarze automatyki

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka i robotyka
- doświadczenie w zakładach produkcyjnych o charakterze wielkoseryjnym
- znajomość języka angielskiego
- znajomość programowania CAD-CAM
- programowanie robotów (COMAU, FANUC)
- programowanie maszyn CNC

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria