Gi Group Sp. z o.o.

Technik zmianowy / ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Warszawa, Ożarów Mazowiecki

ZADANIA:

  • Wykonywanie przezbrojeń, montażu i demontażu form, regulacja parametrów w czasie zgodnym z przyjętymi standardami
  • Uruchamianie i zatrzymywanie linii produkcyjnej zgodnie z procedurami
  • Codzienne monitorowanie pracy maszyn i kontrola parametrów procesu
  • Współpraca z działami produkcji: jakości, utrzymania ruchu oraz narzędziowni w celu zminimalizowania oraz rozwiązywania bieżących problemów
  • Uczestnictwo w testach Nowych Projektów w zakresie zmian form i ustawiania procesu
  • Uczestnictwo w ocenie stanu technicznego narzędzi powierzonych przez klienta oraz o powierzone narzędzia
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - mechanika, budowa maszyn
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży motoryzacyjnej minimum 5 lat
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze form wtryskowych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pon-pt w godzinach 8:00-16:00
  • Możliwość rozwoju zawodowego także poprzez szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.