Technik zapewnienia jakości - laborant

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

  Dla naszego Klienta, firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 14151
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • badanie próbek laboratoryjnych
  • pobieranie próbek
  • przeprowadzanie testów
  • miksowanie próbek

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: chemia, biologia, towaroznawstwo)
  • doświadczenie mile widziane
  • zdolności manualne
  • znajomość pakietu Office(Excel, Word)
  • dokładność
  • rzetelność
  • komunikatywność

Oferta:
  • praca 3-zmianowa, system 4-brygadowy
  • umowa o pracę  na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + dodatek nocny (4,50 zł brutto) + niedziele i święta płatne 100%
  • dofinansowanie do posiłków
  • prywatna opieka medyczna
  • w perspektywie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)