Technik wdrożeń nowych produktów

Bitron Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja BITRON POLAND SP. Z O.O.

producent podzespołów do sektora motoryzacyjnego i AGD z regionu Sosnowca w ramach rozszerzania swojej działalności poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja powierzonych projektów zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi,
  • Nadzorowanie wdrożeń nowych narzędzi i oprzyrządowania
  • Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień
  • Nadzorowanie produkcji podczas Run @ Rate oraz PPAP
  • Udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów
  • Prowadzenie, nadzór i analiza badania zdolności maszyn i procesu
  • Inicjowanie, nadzór i przeprowadzanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych uruchomień

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi z branży elektronicznej lub pokrewnej mile widziane
  • Znajomość metod pomiarów elektrycznych komponentów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność interpretacji schematów elektronicznych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • Biegła znajomość Ms Office
  • Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość narzędzi , APQP, PPAP, FMEA etc.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w międzynarodowych projektach, docelowo samodzielne prowadzenie projektów

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive