Technik w Dziale Utrzymania Ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich, poszukujemy Kandydato

Nr ref.: 31332
Praca stała
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy instalacji serwisowych
  • dokonywanie okresowych przeglądów i remontów
  • usuwanie bieżących usterek i awarii

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne (elektryk, elektronik, mechanik)
  • wysokie zdolności manualne
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w pracy w działach technicznych

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej istniejącej na rynku od kilkunastu lat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia poszerzające kompetencje, wiedzę i umiejętności
  • dodatki do wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)