Technik Utrzymania Ruchu

HR Investment Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- konserwacja, naprawy bieżące, przeglądy okresowe i remonty maszyn i urządzeń
- prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
- analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu
- wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych
- uczestniczenie w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne o specjalizacji elektrycznej lub automatyki przemysłowej
- minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku na dziale wtryskarek lub min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na dziale montażu
- znajomość obsługi komputera
- uprawnienia E1- dział wtryskarek lub uprawnienia E1, E2 i E3 – dział montażu
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz znajomość zasad ich działania i budowy
-dobra organizacja pracy
- umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
- zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji