Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Numer ref. TUR/003/DKU

Zadania:

  • Realizacja planowanych przeglądów maszyn
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn
  • Usuwanie awarii i przygotowanie planów zapobiegawczych oraz korygujących
  • Nadzór pomieszczeń technicznych zakładu oraz infrastruktury obiektu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię miesięczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Pracę dwuzmianową: 6:00-14:00 / 14:00-22:00

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale UTR
  • Znajomość maszyn CNC
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki oraz hydrauliki
  • Otwartość, komunikatywność, cierpliwość, sumienność
  • Gotowość do pracy na wysokości ok. 3 m
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials