Technik Utrzymania Ruchu

HR Wise Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i inżynierami w kraju w zakresie szkoleń i wdrożeń na stanowiska pracy. W naszej relacji kładziemy nacisk na zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność.

Planuj mądrze swoją karierę – APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: HR Wise Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami technicznymi,
  • Regularne wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie w wymogami,
  • Podłączanie i uruchamianie maszyn produkcyjnych,
  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu przeciwdziałania wystąpienia awarii w przyszłości,
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane kierunki Elektryk, Mechanik,
  • Doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie napraw i diagnostyki maszyn,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Podstawowa znajomość systemu Windows,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń w co najmniej jednej z grup: I, II, III.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności dostosowane do profilu stanowiska,
  • Dofinansowanie do wakacji i wyprawek szkolnych dla dzieci,
  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu inwestycyjnego,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.