Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • bieżące diagnozowanie i monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych zgodnie z harmonogramem
  • utrzymanie poprawnej pracy aparatury i systemów elektro-automatycznych na zmianie produkcyjnej
  • sprawne identyfikowanie i usuwanie problemów awaryjnych w zakresie elektro-automatyki systemów procesowych
  • dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn
  • tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach

Oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektryka, elektrotechnika i pokrewne)
  • wiedza i doświadczenie z zakresu napraw i eksploatacji maszyn i urządzeń.
  • wiedza z zakresu: pneumatyki, mechaniki i elektryki.
  • mile widziana wiedza ze sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi)
  • zmysł techniczny, umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych
  • uprawnienia SEP do 1 kV, mile widziane do 20kV oraz uprawnienia energetyczne grupy 2 i 3
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy własnej, dobra komunikacja i praca w zespole
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

OFERTY - CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Oferta powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Sumika Ceramics Poland sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej 87 zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”

Prezentacja firmy

SUMIKA CERAMICS Poland Sp. z o.o. jest spółka z branzy automotive prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis