Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Technik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wrocław

W chwili obecnej dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu.

miejsce pracy: Wrocław - okolice (14 km od centrum)

Obowiązki:
- wykonywanie napraw i przeprowadzanie konserwacji matryc, wtryskarek, pozostałego sprzętu produkcyjnego oraz instalacji,
-Wykonywanie napraw wymaganych w czasie trwania swojej zmiany.
-Wykonywanie ustalonego programu konserwacji matryc, wtryskarek, pozostałego sprzętu produkcyjnego oraz instalacji zgodnie z instrukcjami Menadżera Utrzymania Ruchu.
-Współpraca z Inżynierem Produkcji podczas ustalania działań korygujących i ulepszających.
- Postepowanie zgodne z kalendarzem konserwacji
-Utrzymanie porządku i czystości zarówno w warsztacie, jak i w pomieszczeniach z instalacjami.

Korzyści;
- Stabilna praca w międzynarodowej firmie
- Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- Rynkowe wynagrodzenie
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

- 2- 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowane doświadczenie związane z wtryskarkami i formami wtryskowymi
- wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki, elektryki
- dyspozycyjność, elastyczność oraz gotowość do wykonywania różnorodnych obowiązków;
- zdolności manualne;
- umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane uprawnienia na suwnice, wózki widłowe, SEP
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.