Opis stanowiska pracy

Obecnie do zespołu Techników w Dziale Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

- terminowe wykonywanie przeglądów i obsług okresowych zgodnie z przyjętym w EOLP Planem Obsługi,

- sprawne i szybkie usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych,

- instalacja nowych maszyn i urządzeń,

- codzienna, ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Utrzymania Ruchu oraz działami produkcyjnymi,

- postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie zasadami BHP oraz ochrony środowiska.

Oczekujemy od Ciebie:

- wykształcenia kierunkowego, min. zawodowego

- doświadczenia w obszarze elektryki/mechaniki,

- zaangażowania w pracę i inicjatywy,

- terminowości i sumienności w realizacji zadań,

- umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,

- umiejętności radzenia sobie w nagłych i nieoczekiwanych sytuacjach,

- dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

- bezpośrednie zatrudnienie na UMOWĘ O PRACĘ,

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karty

podarunkowe, karta Sport & Kultura, wycieczki integracyjne),

- 1 bezpłatną parę soczewek w roku,

- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (również za granicą),

- pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach w bardzo nowoczesnym

laboratorium produkcyjnym,

- pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inżynieria