Technik utrzymania ruchu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:

• zapewnienie prawidłowej pracy maszyn

• prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych (pod kątem mechanicznym i elektrycznym)

• udział w uruchamianiu oraz optymalizacji pracy maszyn

• przestrzeganie wewnętrznych norm i procedur

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne

• minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

• znajomość ogólna maszyn oraz narzędzi pomiarowych • uprawnienia spawalnicze oraz uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

• samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową przez agencję, możliwość przejęcia przez zakład pracy,

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej

• możliwość pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.