technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41119
Praca stała
Lokalizacja: Stryków

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Wykonywanie bieżących napraw
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość budowy maszyn
  • Doświadczenie przy obróbce skrawaniem
  • Umiejętność i uprawnienia spawalnicze
  • Znajomość systemów CMMS
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pakiet szkoleń rozwojowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)