InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Stanowice k. Oławy

ZADANIA:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
- zapewnienie utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego i sprawności maszyn i urządzeń technologicznych w zakładzie;
- modernizację i usprawnianie maszyn produkcyjnych;
- przeprowadzanie przeglądów zgodnie z harmonogramem napraw oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej związanej z ich konserwacją;
- diagnostykę, analizę, rozwiązywanie problemów związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi oraz mediami;
- konserwację oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn;
- współpracę z serwisami zewnętrznymi;
- wprowadzanie optymalizacyjnych rozwiązań.

OCZEKIWANIA:
Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli:
- posiadasz techniczne wykształcenie oraz praktyczną wiedzę z zakresu automatyki maszyn i elektryki;
- ukończyłeś/aś kurs SEP potwierdzony certyfikatem;
- ukończyłeś/aś kurs obsługi ruchomych podestów P1;
- potrafisz działać pod presją czasu oraz współpracować w zespole;
- posiadasz zdolności manualne i umiejętność analitycznego myślenia;
- sumiennie i odpowiedzialnie angażujesz się w wykonywane obowiązki;
- jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym;
- posiadasz doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną.

OFERUJEMY:
- bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta - producenta wyrobów - spożywczych o międzynarodowym zasięgu;
- pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość osobistego i zawodowego rozwoju w firmie o unikalnej kulturze organizacyjnej;
- pełną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe zapewnione przez pracodawcę;
- miłą atmosferę pracy opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.