Technik Utrzymania Ruchu

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Opole

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie przeglądów oraz współudział w ustaleniu ich harmonogramu
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie prac przy użyciu maszyn, narzędzi oraz elektronarzędzi
  • dbanie o stan maszyn, budynku oraz powierzone narzędzia
  • szkolenia operatorów w zakresie TPM
  • proponowanie i wdrażanie udoskonalających rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub stanowisku elektryka czy mechanika maszyn będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia SEP E1
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki oraz sensoryki
  • samodzielność
  • zdolność organizacyjne

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • pracę w przyjaznym środowisku

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.