technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego międzynarodowego Klienta, firmy z branży automotive, do  zakładu produkcyjnego w Opolu poszukujemy:

Nr ref.: 34277
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • bieżące naprawy, usuwanie usterek maszyn (mechanicznych, elektrycznych, związanych z automatyką, pneumatyką)
  • przeglądy oraz przezbrojenia maszyn i urządzeń
  • analiza awarii i podejmowanie działań korygujących

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość elektryki, elektroniki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, sterowników plc
  • uprawnienia SEP z grupy E 1
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • stabilna praca w nowym zakładzie produkcyjnym
  • szkolenia wewnętrzne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)