Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

technik utrzymania ruchu

Nr ref.: 39684
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • kontrola stanu technicznego urządzeń
  • naprawa i modernizacja maszyn
  • wykonywanie okresowych przeglądów istniejącego parku maszynowego
  • współudział w instalowaniu oraz uruchamianiu nowych urządzeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dokładność i systematyczność

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)