TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Farmina Sp. z o.o.

Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Farmina sp. z o.o. to wyspecjalizowany producent wyrobów farmaceutycznych, budujący silną pozycję w wybranych segmentach rynku polskiego i zagranicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU do zakładu zlokalizowanego w Myślenicach.

Do obowiązków kandydata należeć będzie: utrzymanie sprawności urządzeń technologicznych i instalacji, usuwanie na bieżąco usterek o charakterze elektryczno-mechanicznym, optymalizacja pracy maszyn, wykonywanie modernizacji i remontów.

Wymagania

Od kandydata wymagamy: praktycznej znajomości zagadnień automatyki, mechaniki i pneumatyki, doświadczenia w serwisowaniu nowoczesnych maszyn wyposażonych w sterowniki PLC, uprawnień SEP do 1 kV. Doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym będzie dodatkowym atutem.

Praca w systemie zmianowym.

Prezentacja firmy

Zlokalizowana w Krakowie, firma Farmina sp. z o.o. producent wyrobów far... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis