Technik Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Emilianów, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Emilianów

Główne zadania i obowiązki:

  • konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne elementy automatyki i mechaniki
  • bieżące usuwanie usterek i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń podczas automatycznego sortowania paczek
  • konserwacja pozostałych urządzeń technicznych
  • wykonywanie innych prac technicznych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego kierunkowego w obszarze: elektryka, automatyka, elektronika, mechanika pojazdowa
  • uprawnień SEP tylu E do 1 kV
  • doświadczenia w samodzielnym przeprowadzeniu napraw urządzeń
  • umiejętności analizy schematów elektrycznych
  • podstawowej znajomości aplikacji biurowych (Outlook, Excel)

Czym dodatkowo zapunktujesz:

  • znajomość systemów transportowo - przenośnikowo - taśmowych oraz podstaw pracy z falownikami
  • uprawnienia spawalnicze

Na co możesz liczyć:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe
  • atrakcyjny system premii i dodatków
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia zawodowe oraz stanowiskowe

Numer referencyjny: EDUR/11/2018/WA2/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.