Technik Utrzymania Ruchu

Michael Page

Błonie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową zakładu, a tym samym rozwojem działu Utrzymania Ruchu poszukujemy Technika Utrzymania Ruchu, którego zadaniem będzie wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja należąca do grupy światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń, mechaniki przemysłowej oraz instalacji elektroenergetycznych na terenie zakładu
  • Definiowanie materiałów technicznych i części zamiennych
  • Dobór, instalowanie, obsługa maszyn i urządzeń elektroenergetycznych oraz mechaniki przemysłowej, a także aparatury sterującej i kontrolno-pomiarowej
  • Rozwój obszaru poprzez aktywne uczestnictwo w programach usprawnień, 4S, TPM
  • Analiza awarii i usterek, przyczyn ich powstawania oraz dobór właściwych środków zapobiegawczych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym w dziale technicznym
  • Mile widziane uprawnienia SEP gr. E1 i E2
  • Umiejętność posługiwania się programem Autocad,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Błonie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page