Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie i nadzorowanie bieżącej konserwację sprzętu i jego napraw
  • Wykonywanie prostych napraw
  • Zbieranie i katalogowanie dokumentacji technicznej wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i urządzeń, a także nanoszenie w niej bieżących aktualizacji
  • Raportowanie stanu bhp i p.poż.

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

DOŚWIADCZENIE:

  • nie wymagamy doświadczenia, chcesz zdobyć nowy zawód, skończyłeś szkołę zawodową techniczną lub technikum,
  • szukasz pracy w zagranicznej firmie z branży automotive
  • chcesz poznać budowę maszyn, procesy naprawcze maszyn na produkcji

Zapraszamy-dołącz do naszego zespołu-wyślij swoje CV.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Prezentacja firmy

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuj się tłoczeniem oraz spawaniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Inne