IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiazywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami
  • Reagowanie na awarie, skuteczne usuwanie usterek
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z harmonogramami
  • Tworzenie raportów i dokumentacji technicznego
  • Czynny udział w projektach zwiększających wydajność i poprawiających efektywność procesu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności analityczne
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe/zwyżki
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikacja
  • Umiejęność organizacji pracy własnej

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia międzynarodowej korporacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Eventy i imprezy okolicznościowe dla pracowników
  • Bogate zaplecze socjalne
  • Miłą atmosferę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.