Technik Utrzymania Ruchu Wtryskarek

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• zapewnienie ciągłości procesu produkcji - bieżące naprawy wtryskarek oraz urządzeń wchodzących w skład wtryskarek (osuszacze, termoregulatory itp.)
• kontrola nad urządzeniami peryferyjnymi ( Chillery itp.)
• diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek, a także wdrażanie działań zapobiegawczych
• realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń
• raportowanie do Kierownika Utrzymania Ruchu

Wymagania

Wymagania:
• Praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki oraz hydrauliki
• Znajomość schematów elektrycznych oraz hydraulicznych
• Uprawnienia SEP E 1kV
• Wykształcenie o profilu elektryka, mechanika
• Dobra organizacja pracy własnej
• Wiedza z zakresu 5S/TPM

Oferta:

• stała praca w firmie o ugruntowanej pozycji
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji