Technik Utrzymania Ruchu-Świdnica

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym i elektrycznym,
diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji -zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych,
prowadzenie analiz przyczyn przestojów i awarii,
wsparcie podczas wykonywanych przezbrojeń maszyn.

Wymagania

Oczekiwania:
wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki: mechatronika, elektryka, elektrotechnika, automatyka, mechanika maszyn),
min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze utrzymania ruchu (mechanika, elektryka, mechatronika),
praktyczna wiedza i samodzielność w zakresie usuwania awarii urządzeń elektromechanicznych i linii produkcyjnych,
znajomość dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,
znajomość zasad budowy maszyn,
znajomość układów sterowań w maszynach przemysłowych ( automatyka, PLC, pneumatyka),
uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 Kv,
umiejętność posługiwania się komputerem (środowisko Windows – pakiet Office),
mile widziana wiedza z zakresu TPM,
zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis