Technik Utrzymania Ruchu / Serwisant

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Węgrzce Wielkie, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:
Węgrzce Wielkie
(pod Krakowem)

Głównym celem osoby której szukamy będzie: naprawa, konserwacja, utrzymanie oraz bieżąca obsługa maszyn do personalizacji kart i dokumentów typu „Datacard”.

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie raportów z wykonanych zadań
- Przygotowywanie ustawień maszyn
- Odpowiedzialność za zakup części zamiennych do maszyn
- Odpowiedzialność za prowadzenie rejestru modyfikacji technicznych/dokumentacji technicznej prowadzonych na maszynach
- Współpraca z firmami serwisowymi
- Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i eksploatacji maszyn dla innych pracowników firmy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość nabycia cennego doświadczenia w firmie personalizującej karty oraz dokumenty

Wymagania

Oczekujemy:

- Udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmach przemysłu lekkiego
- Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych z koniecznością przeprowadzania małych napraw
- Wykształcenia w kierunku mechanika, elektryka, automatyka – średnie lub wyższe
- Samodzielności w działaniu, zmysłu technicznego, umiejętności analitycznego myślenia
- Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym (obsługa menu urządzeń w języku angielskim, możliwość szukania informacji w instrukcjach konkretnych maszyn)
- Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22
- Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów technicznych (mechanika, elektronika)
- Wysokiej kultury pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji