Technik Utrzymania Ruchu / również bez doświadczenia ! / umowa o pracę

Gi Group Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych.
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych.
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp).
  • Tworzenie instrukcji pracy/procedur.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym mile widziane.
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
  • Doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem.
  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Transport pracowniczy.
  • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.