Technik Utrzymania Ruchu- PNEUMATYK

FNUR Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• bieżące konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych, serwis w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
• naprawy awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• współpraca z całym działem UR w procesie rozruchu nowych maszyn i urządzeń,
• prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn,
• sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy,
• współpraca z działem produkcji.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość zasady działania układów sterowania pneumatycznego i hydraulicznego,
• znajomość symboli elementów układów pneumatycznych i hydraulicznych,
• umiejętność szybkiego diagnozowania usterek, awarii układów pneumatycznych i hydraulicznych,
• wiedza na temat diagnozowania stanu technicznego systemów pneumatycznych i hydraulicznych,
• znajomość podstaw automatyki sterowania w zakresie opisu zasad działania i sterowania.

Prezentacja firmy

FNUR sp. z o.o. wywodzi się z prężnego rozwoju firmy Friendly Net, która... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis