Technik Utrzymania Ruchu / Operator Maszyn

HRBC GROUP SP. z o.o.

31-546 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnej, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu/Operator Maszyn

Miejsce pracy:
Węgrzce Wielkie
(okolice Krakowa)

Głównym celem osoby której szukamy, będzie naprawa, konserwacja, utrzymanie oraz bieżąca obsługa maszyn do personalizacji kart i dokumentów typu „Datacard”.

Zakres obowiązków:

• Obsługa maszyn insertujących i pakujących,
• Przygotowywanie raportów z wykonanych zadań
• Przygotowywanie ustawień maszyn
• Odpowiedzialność za zakup części zamiennych do maszyn
• Odpowiedzialność za prowadzenie rejestru modyfikacji technicznych/dokumentacji technicznej prowadzonych na maszynach
• Współpraca z firmami serwisowymi
• Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi i eksploatacji maszyn dla innych pracowników firmy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość nabycia cennego doświadczenia w firmie personalizującej karty oraz dokumenty

Wymagania

Oczekujemy:

• Udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmach przemysłu lekkiego
• Doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych z koniecznością przeprowadzania małych napraw
• Wykształcenia średniego lub zawodowego technicznego
• Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym
• Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
• Umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów technicznych
• Wysokiej kultury pracy

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy