Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

Sopem Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie regularnych przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie występujących awarii oraz naprawa i remonty maszyn produkcyjnych
  • Analiza problemów i poszukiwanie przyczyn źródłowych występujących usterek
  • Wykonywanie detali mechanicznych na podstawie rysunków
  • Diagnozowanie problemów w zakresie elektromechaniki
  • Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzanych prac

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej
  • Umiejętność czytania schematów technicznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Silna motywacja do pracy
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi tokarki i frezarki

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń ( prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe )

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne