LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu- Mechanik

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Bielany Wrocławskie, Wrocław

Obowiązki:

  • Umiejętność obsługi frezarki, tokarki

  • Wiedza mechaniczna z zakresu napraw form wtryskowych

  • Realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu wykrojników

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę