LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu- Mechanik

Od: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k Bielany Wrocławskie, Wrocław

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności
  • Wprowadzanie zmian w oprogramowaniu maszyn
  • Realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu wykrojników
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

 Firma oferuje:

  • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie, która opiera się na ciągłym rozwoju i usprawnianiu procesów produkcyjnych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę