IFA Powertrain Polska Sp. z o.o.
IFA Rotorion – Powertrain należy do grupy IFA Rotorion – Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler , Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.
Pasja w działaniu, pomysły pracowników na całym świecie (zatrudniamy ok 2300 pracowników) są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.
Jako IFA Rotorion – Hodling GmbH prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.
W związku z dalszym rozwojem firmy uruchamiamy zakład w Polsce – gm Ujazd, województwo opolskie. W IFA Powertrain Polska będziemy produkować półosie dla grupy Daimler.

Technik Utrzymania Ruchu (Mechanik, Elektryk)

Miejsce pracy: Zimna Wódka/gm. Ujazd, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • dokonywania bieżących napraw i przeglądów prewencyjnych maszyn,
  • wykonywania operacji konserwacyjnych,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów,
  • prowadzenia dokumentacji na stanowisku pracy,
  • przeprowadzania napraw urządzeń pomiarowych i układów sterowania w zakresie elektryki i elektroniki,
  • montażu i podłączania systemów operacyjnych,
  • wsparcia w uzupełnieniu i aktualizacji wykazów części zamiennych i harmonogramów konserwacji,
  • przeprowadzania uruchamiania, justowania, ustawiania naprawionych komponentów maszyn i urządzeń; kontroli prawidłowego działania i przeprowadzanie rozruchów próbnych,
  • przeprowadzania naprawy komponentów hydraulicznych, pneumatycznych i mechanicznych w poszczególnych obrabiarkach i systemach obsługowych,
  • organizowania napraw mechanicznych komponentów maszyn i urządzeń, jak również wykonywanie części zamiennych,
  • współpracy z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw serwisowych maszyn i urządzeń;

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego, preferowane techniczne: mechanik, elektryk,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej,
  • uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 kV,
  • uprawnień do obsługi suwnicy, wózków widłowych
  • wiedzy z zakresu mechaniki oraz elektryki maszyn,
  • wiedzy z zakresu hydrauliki maszyn
  • znajomości systemów sterowania CNC oraz sterowników PLC,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dokładności, sumienności, terminowości,
  • nastawienia na pracę zespołową, wzajemnego uczenia się.
  • gotowości do pracy zmianowej,

Czy chcesz budować organizację od początku i podnosić swoje kwalifikacje? Wzajemny szacunek jest dla Ciebie tak samo ważny jak stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji?

Jeśli tak – dołącz do nas!

Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze oraz prywatną opiekę medyczną.