technik utrzymania ruchu – mechanik/elektryk

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzegom, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, zlokalizowanej w Strzegomiu, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Nr ref.: 37371
Praca stała
Lokalizacja: Strzegom

Zakres obowiązków:
  • realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i instalacji zakładu produkcyjnego
  • prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem prac
  • bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń
  • współpraca z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i wydajności maszyn

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane mechanik, elektromechanik, elektryk)
  • znajomość zagadnień elektryki, mechaniki oraz automatyki maszyn
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • znajomość obsługi komputera, programu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

Oferta:
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakladzie produkcyjnym
  • umowa o prace na czas określony,a docelowo stałe zatrudnienie u Klienta
  • możliwość rozwoju
  • dodatki dla Pracowników, premia frekwencyjna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)